ÕHK-ÕHK SOOJUSPUMBAD

Õhk-õhk soojuspumbad on turul kõige levinumad, kuna nende hinnad on võrreldes alternatiividega suhteliselt madalad ning paigaldamine ja kasutamine lihtne.

Tänu sellele tuuakse vägagi erinevate tootjate õhk-õhk soojuspumpasid maale, kuid nii mõnegi mudeli puhul võib tekkida oht, et see ei sobi meie kliimasse. Talvistesse oludesse mõeldud õhk-õhk soojuspumbal on olemas nii sulatusprogramm kui termostaadiga sulatuskaabel välisseadme põhja soojendamiseks.

Et teha õige valik pöörduge meie spetsialistide poole!

Õhk-õhk soojuspumbad sobivad avatud planeeringuga hoonetesse ning neid saab kasutada hoonete kütmiseks ja jahutamiseks. Seadet paigaldades tuleb leida sellele asukoht, kus on tagatud parim õhuringlus.

Kui kütmisel levib soe õhk ka teistesse ruumidesse, siis jahutamisel tuleb arvestada, et seade jahutab vaid ruumi, kus see ise asub.

Ühest õhk-õhk soojuspumbast piisab umbes kuni 130 m² hoone kütmiseks.

Enamik õhk-õhk soojuspumba mudeleid töötab kuni temperatuurini -10°C, kuid on ka mudeleid, mis toimivad kuni 20-kraadises pakases. Talvistesse oludesse mõeldud õhk-õhk soojuspumbal on olemas nii sulatusprogramm kui termostaadiga sulatuskaabel välisseadme põhja soojendamiseks. Üldiselt on soovitav õhk-õhk soojuspumbale alternatiivse küttekolde olemasolu hoones.

Inverterkompressoriga õhk-õhk soojuspumbad tagavad ruumis ühtlase temperatuuri, lihtsamad mudelid, millel inverterkompressorit pole, töötavad vaid täisvõimsusel ning pole nii energiasäästlikud.

Pakume järgmiste tootjate õhk-õhk soojuspumpasid