ÕHK-ÕHK SOOJUSPUMBAD

Õhk-õhk soojuspump on turul kõige levinum, kuna nende küttesüsteemide hinnad on võrreldes alternatiividega madalamad ning paigaldamine ja kasutamine lihtne. Õhk-õhk soojuspumbad sobivad avatud planeeringuga hoonetesse ja neid saab kasutada hoonete kütmiseks ja jahutamiseks. Seadet paigaldades tuleb leida sellele asukoht, kus on tagatud parim õhuringlus.

Pane tähele! Turul võib kohata väga erinevate tootjate õhk-õhk soojuspumpasid, kuid nii mõnegi mudeli puhul võib tekkida oht, et see ei sobi meie kliimasse. Talvistesse oludesse mõeldud õhk-õhk soojuspumbal on olemas nii sulatusprogramm kui termostaadiga sulatuskaabel välisseadme põhja soojendamiseks. Kui kahtled, pöördu meie spetsialistide poole.

Küsi valikul nõu meie spetsialistidelt. Pakume täisteenust nõustamisest paigalduse ja hoolduseni.

NB! Tellides meilt seadme ja selle paigalduse, tagame kvaliteetse töö ja garantii nii seadmele kui tööle.


Daikin on eestlaste seas tuntud kliimaseadmete tootja. Jaapanist pärit ettevõttel on tehaseid üle maailma, Eestis müüdavad tooted on valmistatud Euroopas. Daikin on tuntud oma suure tootevaliku ja kvaliteetse järelteeninduse poolest.


Ande on bränd, mis hoolib keskkonnast ning seeõttu kasutatakse soojuspumpades ECO tehnoloogiat ja kõige uuemat R32 külmaainet. Lisaks kasutatakse Ande soojuspumpades tuntud tootjate komponente (Hitachi, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling) ning 3-aastane garantii muudab seadme kasutamise ka kõige raskemates tingimustes pingevabaks.