ÕHK-VESI SOOJUSPUMBAD

Õhk-vesi soojuspump soojendab hoone tarbevett ning vesikütte lahendust — radiaatoreid või põrandakütet.

Taolise küttesüsteemi kasutamisel puudub kombineerimisvajadus teiste kütteliikidega. Lisaks võimaldab õhk-vesi soojuspump palavatel päevadel ka ruume jahutada.

Õhk-vesi soojuspumpasid testitakse Euroopa standardite järgi, mistõttu on seadmete soojustegurid määratud temperatuuril üle nulli. Meie kliimas, miinuskraadide korral, on vajalik seadmel täiendav kütteallikas, kuid meie pakutavatel seadmetel on lisaküte seadmesse integreeritud.

Õhk-vesi soojuspump on heaks alternatiiviks maaküttele, seda on võimalik paigaldada ka kohtadesse, kuhu maakütet paigaldada ei saa. Õhk-vesi soojuspumba näol on tegu keskkonnasõbraliku lahendusega, mis võimaldab säästa isegi enam kui poole küttekuludest võrreldes alternatiivsete lahendustega.

Küsi valikul nõu meie spetsialistidelt. Pakume täisteenust nõustamisest paigalduse ja hoolduseni.

NB! Tellides meilt seadme ja selle paigalduse, tagame kvaliteetse töö ja garantii nii seadmele kui tööle.

Panasonicu soojuspumpasid iseloomustab hea hinna ja kvaliteedi suhe.


Hitachi pakub premium-klassi soojuspumpasid. Hitachi soojuspumbad on toodetud Jaapani nõudlikule turule – need on vaiksed ning soodne hooldada.


Daikin on eestlaste seas tuntud kliimaseadmete tootja. Jaapanist pärit ettevõttel on tehaseid üle maailma, Eestis müüdavad tooted on valmistatud Euroopas. Daikin on tuntud oma suure tootevaliku ja kvaliteetse järelteeninduse poolest.