Ventilatsiooniseadmed

Ventilatsiooniseadmed muutuvad tänapäeval aina olulisemaks igas kodus ja kontoris. Kuna tihtipeale veedame suure osa oma päevades nelja seina vahel, kas kontoris või kodus ja aina enam leiame end olukorrast, mil me värskes õhus ei viibi pooltki nii kaua kui siseruumides. Seega on ääretult oluline, et kodus ja kontoris oleks õhk, mis on puhas tolmust, mürgistest aurudest, liigsest õhuniiskusest vms.

Kuna tänapäeva kodud on üldiselt hästi soojustatud,  seda enam oleks meil vaja hankida korralikud ventilatsiooniseadmed, kuna õhk pääseb tavalisest vähem liikuma. Kuna tänapäeval on meil aina enamate asjade vastu ka allergiad, on seda enam oluline, et õhk vahetuks ning toas ei oleks halba lõhna, ebatervislikke aure või kemikaale. Hea ventilatsioon aitab tagada ka selle, et nurkadesse ei tekiks hallitust.

Ventilatsiooniseadmed eemaldavad toas olevat õhku ning asendavad selle puhta õhuga. Tänapäeval suudavad need õhus olevate ebatervislike osakeste osakaalu ise analüüsida ning töötavad vastavalt vajadusele, mis on energiasäästlikkuse mõttes väga teretulnud. Erinevatel seadmetel on erinev soojuse tagastamise efektiivsuse protsent ning siinkohal tuleb jälle arvesse võtta seda, milline seade Teie ruumidesse kõige paremini sobib. Tänapäeval on ka nii-öelda “nutikaid” seadmeid, mida on võimalik jälgida ning reguleerida enda nutiseadmest läbi kindla rakenduse.

Ventilatsiooniseadmed on on erinevad ning enda ruumi jaoks parima valiku leidmiseks tuleks kindlasti arvestada ruumi suurusega, kuna olenevalt seadme õhuhulga läbitöötamise võimsusest sobivad need kasutamiseks erineva suurusega korteritele või eramutele. Samuti olenevalt kui kompaktne seade on ning kas see paigaldatakse seineale või lakke, tuleks leida seade, mis leiab enda jaoks kõige optimaalsema asukoha.

Ventilatsiooniseadmed ning nende hind oleneb suuresti spetsiifilisest aparaadist ning sellest, milliste omadustega seadet klient täpsemalt otsib. Kuna valik võib olla keeruline, siis aitame väga hea meelega välja selgitada, milline ventilatsioonisüsteem just Teie koju või kontorisse kõige õigemini sobib. Võtke julgelt ühendust meie spetsialistiga, kes Teie vajadusi ja ruumi eripärasid arvesse võttes üheskoos Teiega kõige parema valiku leiab!

Pakume järgmiste tootjate seadmeid

Komfoventi tooteid tuntakse eelkõige kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Komfovent pakub laia tootesortimenti, kust leiab sobiva seadme era- või büroohoonesse, aga ka tehasehoonesse.

Wolfi toodete hulgast leiab laia valiku saksa kvaliteediga ventilatsiooniseadmeid.

Võta meiega ühendust