Ventilatsiooniseadmed

Ventilatsioon on oluline nii kodudes kui tööruumides. Ruumi kogunev süsihappegaas ja veeaur muudavad ruumis viibimise ebameeldivaks ja raskeks. Tootmishoonetes aitab ventilatsioonisüsteem hoida õhu puhta kemikaalide aurudest, gaasidest ja tolmust. Hea õhuvahetus võimaldab ühtlasi olla inimestel produkiivsem. Kuigi igas hoones toimub teatav loomulik ventilatsioon (nii uste kui akende kaudu), on efektiivsem, tervilikum ja ka elanike jaoks parem sundventilatsioon. Pole kahtlustki, et korralik õhuvahetus on oluline nii kodus kui kontoriruumides.

Soojustagastusega ventilatsioonisüsteemid

Hästi soojustatud majades, kus küttekulud on madalad, on hea lahendus jääksoojus kasutav ventilatsioon. Kui muidu läheb standardse ventilatsioonisüsteemi puhul jääksoojus kaotsi, siis tänapäevased süsteemid kasutavad väljaminevat õhku, et värsket õhku soojendada. Selle käigus kaks õhujuga ei segune. Soojusvahetiga süsteem vajab hoonesse sisse- ja väljapuhketorustikku.

Küsi valikul nõu meie spetsialistidelt. Pakume täisteenust nõustamisest paigalduse ja hoolduseni.

NB! Tellides meilt seadme ja selle paigalduse, tagame kvaliteetse töö ja garantii nii seadmele kui tööle.

Pakume järgmiste tootjate seadmeid

Komfoventi tooteid tuntakse eelkõige kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Komfovent pakub laia tootesortimenti, kust leiab sobiva seadme era- või büroohoonesse, aga ka tehasehoonesse.

Wolfi toodete hulgast leiab laia valiku saksa kvaliteediga ventilatsiooniseadmeid.

Võta meiega ühendust